skip to Main Content

Yol Çizgi Boyaları

Akaryakıt istasyonlarında, fabrikalarda ve depolarda yaya ve araç trafik güvenliğinin sağlanmasında önemli rol oynayan durma, yavaşlama, yanaşma, acil toplanma, yaya geçidi, yaya yolu, parklarına uyarı çizgileri için ideal bir çözümdür.

Yoğun Kullanımda Uzun Seneler Yıpranmadan Durur!

Sürüldüğü yüzeye yapışan, fiziksel ve kimyasal dayanımı çok yüksek bir üründür. Yüksek dayanımı sayesinde yoğun trafik ve yaya sirkülasyonunda dahi yüksek performans ve dayanımı ile kalıcılığını uzun süre muhafaza etmektedir.

yol-cizgi-boyalari-04
yol-cizgi-boyalari-02
yol-cizgi-boyasi-01
yol-cizgi-boyasi-02

Uygulaması Kolay, Dayanıklılığı Yüksek!

  • Yüksek örtücülüğe sahiptir
  • Zamanla renk değişimi yapmaz
  • Uygulandığı yüzeylere iyi yapışır
  • Aşınmaya ve sürtünmeye dayanıklıdır
  • UV dayanımı yüksek – Uzun ömürlüdür

 

Yol Çizgi Boyaları

Çift komponentli yol çizgi boyaları, bileşenlerinin belirli oranlarda karıştırılması neticesinde oluşan reaksiyon ile sertleşerek sürüldüğü yüzeye yapışan, fiziksel ve kimyasal dayanımı çok yüksek bir üründür. Yüksek dayanımı sayesinde yoğun trafik altında dahi kalıcılığını uzun süre muhafaza edebilmektedir. Akaryakıt istasyonlarında trafik güvenliğinin oluşturulmasında önemli rol oynayan ada yanaşma çizgileri, dur çizgileri ve yavaşlama uyarı çizgileri için ideal bir çözümdür.

Yatay işaretlemeler; trafiğin düzenlenmesi, yasaklama ve kısıtlamaların belirtilmesi ve yolu kullananlara rehberlik etmesi amacıyla yol yüzeyine çizilen çizgiler, oklar, yazılar ve sembollerden oluşmaktadır.

Şablon ve çeşitli aparatlar ile her türlü beton ve asfalt yüzeye uygulanması ile oluşturulur. İstasyonlarda görülen Araç Yıkama, LPG, TTS yazıları ve çeşitli ok uygulamaları yanı sıra, isteğe bağlı olarak her türlü emniyet işareti firmamız tarafından yol yüzeyine uygulanmaktadır.

yol-cizgi-boyalari-03
yol-cizgi-boyalari-01
yol-cizgi-boyasi-03
yol-cizgi-boyasi-04
Back To Top