skip to Main Content

Şirketimiz, hem kendi laboratuvarlarında hem ulusal ve uluslararası akredite laboratuvarlarla güçlü işbirlikleri sayesinde çevre, ürün / malzeme, ilaç ve gıda alanlarında ihtiyaç duyulmakta olan spesifik analitik kimya analizleri konusunda hizmet vermektedir. Su, toprak, çamur, atık, ortam havası, baca gazı, yağ gibi çevresel matrislerin yanında, yakıt, boya, izolasyon malzemesi, hammadde ve son ürün gibi geniş bir matris kapsamında analizler yapmak mümkündür.

Kendi güvenilir yerleşik ve mobil laboratvarlarımızda toprak, yeraltı suları ve toprak gazlarındaki organik ve inorganik kirleticileri analiz edebilmekteyiz. Kullanmakta olduğumuz analiz cihazlarının bir kısmı aşağıdaki gibidir.

  • GC – Gaz Kromatografisi (Gaschromatography)
  • GC-MS – Kütle Spektrometresi (GC Mass spectrometer)
  • IR – Kızılötesi Detektörler (Infrared-Detectors)
  • AAS – Atom Soğurma Spektrometresi (Atomic absorptions spectrometer)
  • BIO – Biyolojik Laboratuar (Biological laboratories)
  • ODO – Koku Ölçer Olfactometer (Odour measurements)

Özel donanımlı laboratuar araçlarımız hızlı ve yerinde analiz imkanı sunarak araştırma ve iyileştirme süreçlerinde para ve zaman kaybını azaltmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca ekibimiz örnekleme sırasında kullanılmakta olan sarf malzemeleri (aktif ve pasif örnekleme tüpleri, absorban reçine, kartuş, filtreler vb) ve ekipmanların temini, teknik danışmanlığı ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir.

Numune alma, paketleme, analiz detayları ve fiyatları konusunda uzmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Back To Top